RSS naujienos
Galerija
Prisijunk prie mūsų!
Turnyrų rėmėjai
Online
Dabar naršo:
KTA U10 U12 vaiku varžybos
Autorius: tomas | Data: 12-06-2017, 09:55 | Peržiūros (878) | Komentarai (0)
2017.06.10-11 dienomis Klaipėdos teniso akademija organizavo vaikų U10 ir U12 reitinginės teniso varžybas , kuriame sėkmingai pasirodė akademijos aukletiniai ,U10 vaikinų grupėje Rokas Zumbrickas pusfinalyje įveikė Vilniaus akademijos tenisininką Žilviną Mickų 1/4 4/0 7/5, kitame pusfinalyje Jonas Skierus nugalėjo Baltarusijos žaidėją A.Koren 5/4 4/1 ,finale Jonas Skierus 4/2 4/2 įveikė akademijos aukletinį Roką Zumbricką.

U10 mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Latvijos atstovė M.Lauva, truputį sėkmės pritrūko Viltei Daukantaitei kuri del 3 vietos nusileido kitai Latvijos žaidėjai A.Azarovai , paguodos finalą laimėjo Gustė Šukytė

U12 merginų grupeje nugalėtoja tapo L.Vladson kuri finale nugalėjo Latvijos žaidėją D.Puišė, paguodos finalą laimėjo Austėja Vasiliauskaitė , sveikiname varžybų nugalėtojus , prizininkus ir jų trenerius

u12-mergaites.xls [97,5 Kb] (siuntimai: 25)
u10-mergaites.xls [98 Kb] (siuntimai: 26)
u10-berniukai-1.xls [114 Kb] (siuntimai: 38)

RAMIRENT piramidės finalai
Autorius: admin | Data: 20-04-2017, 10:12 | Peržiūros (1119) | Komentarai (0)
Carlsberg arenoje prasidėjo Ramirent piramidės finalai
Skelbiame varžybų lentelę

Turnyrinė lentelė 33 - 170:
lentele-33-150.xls [45,5 Kb] (siuntimai: 151)

Turnyrinė lentelė 1 - 33:
piramidd-1-32-2017.04.24-30-4.xls [55,5 Kb] (siuntimai: 166)




RAMIRENT piramidės finalai
Vaikų turnyras
Autorius: admin | Data: 15-04-2017, 16:21 | Peržiūros (2922) | Komentarai (58)
Šį šeštadienį VšĮ "Klaipėdos teniso akademija" organizavo savo auklėtinių varžybas.
Varžybų metu akademijoje lankėsi Europos sporto sostinių ir miestų asociacijos ACES Europe komisija, kuri vertina Klaipėdos miesto galimybes siekti tapti Europos sporto miestu.


Vaikai šiose varžybose varžėsi 3 grupėse: komandinėse, žalių ir oranžinių kamuoliukų grupių varžybose.

Komandines varžybas nugalėjo 1 komanda, kurios sudėtis:
Tomas Ročys
Aistė Daugytė
Roman Sorokin
Jonas Skėrus
Mykolas Sinskas
Nedas Mekuška
Linas Zenkus
Kotryna Levickytė
Mykolas Venckus

Antrieji liko:
Liepa Mockutė
Marija Nevolia
Ričardas Rybakas
Jokūbas Mockus
Rokas Zumbrickas
Gustė Šukytė
Greta Zumbrickaitė
Kamilė Lamakinaitė

Buvo apdovanoti ir geriausi komandinių varžybų žaidėjai
Geriausia žaidėja tapo Aistė Daugytė, o geriausias žaidėjas - Ričardas Rybakas

Žaliųjų kamuoliukų grupėje
I vieta Deivydas Penkauskas
II vieta Paul Assaf
III vieta Erikas Gerasimov

Oranžinių kamuoliukų grupėje
I vieta Benas Sinskas
II vieta Karina Plotnikova
III vieta Kristionas Sturys

Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus
Rezultatai
vaiku-2017-04-15.xls [40,5 Kb] (siuntimai: 28)

Vaikų turnyras





Klaipėdos miesto rajonų lyga
Autorius: admin | Data: 7-04-2017, 13:45 | Peržiūros (2940) | Komentarai (62)
Balandžio 8 d. Carlsberg arenoje vyks Klaipedos miesto rajonų Lygos
"RACKET-POCKET" teniso turnyras. Dalyvauja Žalio slėnio, Tauralaukio, Centro
ir Pajūrio komandos

*Varžybų tvarkaraštį galite rasti čia*
lenteles.xls [29,5 Kb] (siuntimai: 193)
„Vakarų Lietuvos“ ir „Kaliningrado“ teniso klubų B lyga
Autorius: admin | Data: 7-04-2017, 09:17 | Peržiūros (10114) | Komentarai (48)
2017m. Balandžio 1-2 dienomis „Carlsberg“ teniso arenoje vyko „Vakarų Lietuvos“ ir „Kaliningrado“ teniso klubų B lygos finalinis etapas. Turnyre dalyvavo virš 70 žaidėjų (10 komandos). Varžėsi „Kaliningrado“ teniso klubas, Klaipėdos teniso klubai: „Kogas1“,„Kogas2“ , „Kogas3“, „BTC1“, „BTC2“ „Vakarų tenisas“, Šilutės teniso klubas „ , „Palangos teniso klubas“ ir „ Gargždų Setas“.

Turnyras vyko penkiais etapais, finaliniame etape dėl pagrindinių prizų kovojo Klaipėdos „Kogas1“ ir Kaliningrado teniso klubas . Nors finalinė kova baigėsi 12/2 klaipediečių naudai iki pat pabaigos vienos rungtynės galėjo nulemti varžybų eigą , trečioje vietoje liko Klaipėdos „Kogas2“ po inirtingos kovos Tie-break " nugalėjus „ Gargždų Setas“ komandos narius . Nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, bei atminimo dovanomis.



I vietą iškovojusio Klaipėdos „Kogas1“ teniso klubo nugalėtojai: Žydrūnas Soraka, Saulius Vilimas, Arūnas Viskintas, Elijus Paulauskas , Žydrūnas Murauskas ,Giedrius Kirklys

II vietos „Kaliningrado“ teniso klubo nugalėtojai: Kharyutin Michail ,Vasilij Kasovskij , Oleg
Negovelov , Vadim Gaus , Dmitrij Kisiliov , Jurij Kharyutin

III vietos „Kogas2“ teniso klubo nugalėtojai: Nerijus Bendinskas , Ramūnas Poška, Edgaras Mockus , Darius Žadeikis ,Aleksandras Kaupas .

IV vieta „ Gargždų Setas“
V vieta „BTC1“
VI vieta „Palangos teniso klubas“.
VII vieta „Kogas3“
VIII vieta Šilutės teniso klubas
IX vieta „Vakarų tenisas“
X vieta „BTC2“

b-lyga2017_04_01-02-1.xls [102,5 Kb] (siuntimai: 44)

„Vakarų Lietuvos“ ir „Kaliningrado“ teniso klubų B lyga
Žiemos turnyras
Autorius: admin | Data: 4-04-2017, 15:24 | Peržiūros (2706) | Komentarai (45)
Žiemos turnyro lentelė

ziemos_turnyras2016_2017.xls [36 Kb] (siuntimai: 45)
Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga
Autorius: admin | Data: 29-03-2017, 16:37 | Peržiūros (1427) | Komentarai (0)
b-lyga-2016-2017m.xls [49,5 Kb] (siuntimai: 180)
b-lyga2017_01_21_22.xls [61 Kb] (siuntimai: 134)
b-lyga2017_02_25-26.xls [118,5 Kb] (siuntimai: 126)

Balandžio 1-2 dienos tvarkaraštis:
b-lyga-laikai-2017.04.01-02.doc [50,5 Kb] (siuntimai: 190)




Pagrindiniai lygos rėmėjai:

Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga
Rekomenduojame!



Piramidė
Naujienos
Kiek laiko žaidžiate tenisą?
iki 1 metų
nuo 1 iki 3 metų
nuo 3 iki 7 metų
nuo 7 iki 15 metų
daugiau negu 15 metų
nežaidžiu teniso
Kalendorius
«    Lapkričio 2018    »
PnATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30