Online
Dabar naršo:
Respublikinis reitinginis turnyras dienraščio "Klaipėda" taurei laimėti
Autorius: tomas | Data: 26-10-2011, 12:48 | Peržiūros (3050) | Komentarai (1)
Respublikinis reitinginis turnyras dienraščio "Klaipėda" taurei laimėti2011m. spalio 14-16 ir 21-23 dienomis Carlsberg teniso arenoje įvyko Respublikinis reitinginis dienraščio „Klaipėda“ turnyras, kurio metu varžėsi per šimtas stipriausių ir pajėgiausių Lietuvos lauko teniso žaidėjų.

45+ vyrų grupėje inirtingoje kovoje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Raimundas Gricius (Klaipėda), rezultatu 6 0 6 1 įveikęs antroje vietoje likusį Rimantą Kupstį (Telšiai). Trečioji vieta atiteko Andriui Cimbolaičiui (Vilnius), rezultatu 7 6 6 3 įveikusiam Rimantą Budginą (Palanga).

50+ vyrų grupėje pirmą vietą iškovojo Edvardas Laurinavičius (Telšiai), rezultatu 4 6 6 3 10 4 įveikęs Bronių Sabonių (Palanga). Trečiąją vietą laimėjo Sigitas Motuzas (Telšiai). Paguoda atiteko Valdemarui Padaigai (Telšiai).

55+ vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Gintaras Kairys (Palanga), rezultatu 4 6 7 6 10 3 įveikęs Antaną Šatą (Palanga). Trečią vietą iškovojo Marijonas Neverbickas (Vilnius), rezultatu 6 2 6 4 Įveikęs Kęstutį Sinską (Gardždai).

40+ moterų grupėje inirtingoje kovoje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Raisa Jerochina (Klaipėda), rezultatu 7 5 6 0 įveikusi antroje vietoje likusią Sonatą Jurkševičienę (Kaunas). Trečioji vieta atiteko Renatai Steponkienei (Šilutė), rezultatu 6 2 7 6 įveikusiai Gitaną Megelaitienę (Šilutė). Paguodos prizas atiteko Onutei Dalsjo (Kaunas).

35+ moterų grupėje pirmą vietą iškovojo Lina Drakšienė (Klaipėda), rezultatu 6 4 4 1 įveikusi Audrą Ginelevičienę (Kaunas) (varžovei tęsti kovą atsisakius dėl traumos) . Trečiąją vietą laimėjo Laura Raupelienė (Vilnius), rezultatu 6 2 6 3 įveikusi Beatą Zykienę (Vilnius) . Paguoda atiteko Ivetai Anilionienei (Klaipėda).

40+ vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Vytas Matuliauskas (Vilnius), rezultatu 6 4 6 3 įveikęs Tadą Tarasevičių (Vilnius). Trečią vietą iškovojo Giedrius Gairionis (Klaipėda). Paguodos prizas atiteko Mariui Kukeniui (Vilnius).

35+ vyrų grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Darijus Jasas (Vilnius), rezultatu 6 1 6 2 įveikęs antroje vietoje likusį Mindaugą Lekstutį (Klaipėda). Trečioji vieta atiteko Mindaugui Žemaitėliui (Kaunas), rezultatu 6 0 6 2 įveikusiam Amiraną Beržinską (Kaunas). Paguodos prizas atiteko Ramūnui Būdai (Kaunas).