Online
Dabar naršo:
Vakarų Lietuvos vaikų varžybos „U14“ (reitinginis)
Autorius: tomas | Data: 21-02-2012, 10:37 | Peržiūros (1922) | Komentarai (0)
Vakarų Lietuvos vaikų varžybos „U14“ (reitinginis)2012m. vasario 18-19 dienomis Carlsberg teniso arenoje vyko Vakarų Lietuvos vaikų varžybos U14 (Reitinginės), kuriose dalyvavo berniukai ir mergaitės iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Utenos, Palangos, Telšių, Šiaulių, kitų Lietuvos miestų bei Kaliningrado.

Mergaičių grupėje sėkmingiausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Emilija Kravtaitė (Palanga), rezultatu 6/4 6/3 įveikusi Gerdą Zykutę (Vilnius), kuri laimėjo antrą vietą. Trečiąją vietą,rezultatu 7/5 6/0, įveikusi Čeilutkaitę Ievą (Šiauliai), laimėjo Paulina Bakaitė (Vilnius). Paguoda atiteko Andrei Lukošiūtei (Šiauliai).

Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Emilis Rusakevičius (Vilnius), rezultatu 6/1 6/1 įveikęs Onaitį Augustiną (Šiauliai), kuris laimėjo antrąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Aleksas Gamzin (Šiauliai), po ilgos ir atkaklios kovos, rezultatu 7/5 2/6 10/5, įveikęs Domantą Šakinį (Šiauliai). Paguoda atiteko Egor Bizhenko (Kaliningradas).