Online
Dabar naršo:
Respublikinis reitinginis jaunių 16 m. ir jaun. turnyras
Autorius: tomas | Data: 16-12-2011, 18:21 | Peržiūros (2281) | Komentarai (2)
Respublikinis reitinginis jaunių 16 m. ir jaun. turnyras2012m. sausio 7-8 dienomis Carlsberg teniso arenoje vyko Respublikinis reitinginis jaunių 16m. ir jaun. turnyras, kuriame dalyvavo vaikinai ir merginos iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Palangos, Šiaulių, bei kitų Lietuvos miestų .

Mergaičių grupėje sėkmingiausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Emilija Kravtaitė (Treneris Arnas Žilnys, Palanga), rezultatu 6/1 6/3 įveikusi Ievą Čeilutkaitę (Treneris Tomas Kirstukas, Šiauliai), kuri laimėjo antrą vietą. Trečiąją vietą,rezultatu 6/1 6/1, įveikusi Eveliną Vaišvilaitę (Treneris Raimundas Gricius, Klaipėda), laimėjo Žukaitė Monika (Gvidas Sabeckis, Kaunas). Paguoda atiteko Monikai Sungailaitei (Treneris Gvidas Sabeckis, Kaunas).

Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Mantas Gricius (Treneris Raimundas Gricius, Klaipėda), rezultatu 6/3 6/1 įveikęs Artiom Fiodorov (Treneris Damir Nabijev, Klaipėda), kuris laimėjo antrąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Paulius Kučas (Treneris Antanas Stančus, Vilnius), rezultatu 2/6 6/3 10/0, įveikęs Gytį Lapinską (Treneris Gitanas Mažonas, Klaipėda). Paguoda atiteko Arnui Saboniui (Treneris Gitanas Mažonas, Klaipėda).