Online
Dabar naršo:
Respublikinis reitinginis jaunių 16 m. ir jaun. turnyras
Autorius: tomas | Data: 22-11-2011, 18:31 | Peržiūros (2311) | Komentarai (1)
Respublikinis reitinginis jaunių 16 m. ir jaun. turnyras2011m. gruodžio 2-4 dienomis Carlsberg teniso arenoje vyko Respublikinis reitinginis jaunių 16m. ir jaun. turnyras, kuriame dalyvavo vaikinai ir merginos iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Utenos, Palangos, Telšių, Šiaulių, kitų Lietuvos miestų bei Kaliningrado.

Mergaičių grupėje sėkmingiausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Emilija Kravtaitė (Palanga), rezultatu 6/2 7/6 (3) įveikusi Dovilę Indreikaitę (Palanga), kuri laimėjo antrą vietą. Trečiąją vietą po sunkios ir atkaklios kovos,rezultatu 6/2 4/6 15/13, įveikusi Eveliną Vaišvilaitę (Klaipėda), laimėjo Aleksandra Šemarina (Kaliningradas). Paguoda atiteko Beatričei Brusokaitei (Panevėžys).

Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Mantas Gricius (Klaipėda), rezultatu 6/4 6/2 įveikęs Artiom Fiodorov (Klaipėda), kuris laimėjo antrąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Edvinas Žadeikis (Klaipėda), po ilgos ir atkaklios kovos, rezultatu 7/6 (9) 6/4, įveikęs Viktorą Jegorovą (Vilnius). Paguoda atiteko Simonui Kakanauskui (Telšiai).

Šis turnyras parodė, kad Carlsberg teniso arenos įrengimas iš esmės įtakojo jaunųjų klaipėdiečių sportinį pasirengimą, taip leisdamas jiems vis dažniau įvairiuose turnyruose iškovoti prizines vietas ir pagerbti savo miestą, paminint jį nugalėtojų gretose.